Показать сообщение отдельно
Старый 14.08.2011, 07:00   #1 (permalink)
admin
Administrator
Administrator
 
Аватар для admin
 
Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,231
По умолчанию Фестиваль "Жарт-птиця 2011". Інформація.

Дорогі друзі!
Запрошуємо команди КВН шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, училищ, технікумів взяти участь у Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ-2011», який відбудеться з 3 по 7 жовтня 2011 року на базі пансіонату «Рута» (Одеська обл., курорт Затока, вул. Приморська, 114, телефон 04849 71811, факс 04849 71781, Пансионат Рута - лето+море+пляж+Затока!).
Фестиваль проводиться у відповідності до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства культури і туризму України та Міністерства освіти і науки України від 12.05.2009 № 1576/22/392 (див. на Асоціація КВН України).

У програмі фестивалю:
- ігри команд-учасниць;
- імпровізаційні конкурсні програми;
- майстер-класи;
- семінари керівників команд КВН.

Для участі у фестивалі команді необхідно:
1. До 2 жовтня 2011 р. зареєструватися на сайті Асоціація КВН України, вказати офіційну назву, місто (селище, село, навчальний заклад), кількість учасників, поштову адресу, е-mail і контактний телефон.

2. До 30 вересня 2011 р. перерахувати або у день заїзду готівкою оплатити:
а) внесок за участь команди у фестивалі у розмірі 300 (триста) грн. 00 коп.;
б) витрати на проживання у розмірі 200 (двісті) грн. 00 коп. за кожного учасника команди із розрахунку 50 (п’ятдесят) грн. 00 коп. за 4 доби (з 3 по 7 жовтня);
в) витрати на дворазове харчування (обід, вечеря) у розмірі 120 (сто двадцять) грн. 00 коп. за кожного учасника команди із розрахунку 40 (сорок) грн. 00 коп. за 3 дні (4, 5, 6 жовтня).
Перерахування можна здійснити одним платежем на р/р 26009230517200 в АТ «Укрсиббанк», МФО 351005, одержувач – Асоціація «КВН України», код 25777422 з призначенням «Організаційний внесок учасників команди КВН (вказати назву)». У день прибуття на фестиваль необхідно пред’явити в оргкомітет ко¬пію платіжного доручення про вищезазначене перерахування.
Дирекція АКУ надає всі необхідні попередні та звітні фінансові документи про вищезазначені виплати (персональний лист-запрошення, рахунок, договір, акт виконаних робіт, прибутковий ордер тощо) на вимогу офіційних представників команди.

Увага! Особливі умови!
а) Одна команда-переможець обласного фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН звільняється від сплати внеску за участь у фестивалі. Команда повинна підтвердити статус переможця офіційним листом обласного управління у справах сім’ї, дітей та молоді або управління освіти.
б) Керівник команди складом понад 10 осіб забезпечується проживанням та харчуванням (у разі оплати проживання та харчування всіх учасників команди) за рахунок оргкомітету.

3. Підготувати конкурсні завдання фестивалю:
Весела візитка (тема довільна) – до 5 хв.
Смішне домашнє завдання (тема довільна) – до 5 хв.
Безпосередньо на фестивалі командам будуть запропоновані теми і завдання імпровізаційних конкурсів: розминка, музична пародія, пантоміма, стінна газета тощо.

Умови та порядок проведення фестивалю визначає оргкомітет, виходячи з кількості команд, які братимуть у ньому участь.
Учасники команди повинні мати паспорт (діти до 16 років – свідоцтво про народження), медичні довідки про щеплення проти дифтерії та епідоточення (вимога пансіонату «Рута») та список команди затверджений керівником установи.

Команда повинна мати при собі текст виступу у віддрукованому та електронному вигляді, три професійні різнопланові фотографії команди (бажано в електронному форматі) для подальшого розміщення у «КВН-газеті», на сайті тощо.

Команді надається можливість безкоштовного розміщення рекламної продукції під час фестивалю. Інформація про спонсорів команди буде озвучена ведучим та, при відповідних домовленостях, розміщена у «КВН-газеті» і на сайті Асоціація КВН України.
Офіційні листи-запрошення на фестиваль до 1 вересня будуть відправлені на обласні та міські управління (відділи, комітети) у справах сім’ї, дітей та молоді, управління освіти, командам-учасницям фестивалю «Жарт-птиця-2010» та на відповідні електронні адреси.
Якщо команді потрібно персональне офіційне запрошення, положення, рахунок, договір, слід надіслати на електронну адресу aku@ukr.net запит, де вказати назву команди, навчальний заклад (установу, підприємство), контактні телефони, поштову адресу та факс, посаду, прізвище, ім’я, по-батькові особи на чиє ім’я написати запрошення.

Заїзд, реєстрація та розміщення команд 3 жовтня з 9.00 до 19.00 години.
Збори учасників команд 3 жовтня о 20.00 годині.
Від’їзд учасників – 7 жовтня.


Порада! Проїзд від залізничного вокзалу м. Одеса до Затоки (ст. Бугаз) приміським електропоїздом «Одеса - Білгород-Дністровський» (розклад на Приміські поїзда -=Одеська залізниця=- офіційний сайт) або маршрутними таксі «Одеса - Білгород-Дністровський».
Додаткова інформація на сайті Асоціація КВН України. Зразки анкети, реєстраційної картки, листа-запрошення та договору знаходяться у розділі «Документи» сайту.

Контактні телефони та е-mail:
+38 067 2309911, aku@ukr.net – Володимир Іванович Виговський (виконавчий директор) – питання оформлення документів (листи-запрошення, договори, акти виконаних робіт, прибуткові ордери тощо), оплати внесків та інші адміністративні питання;
+38 067 4700646, urban.igor@gmail.com – Ігор Анатолійович Урбанський (головний редактор) – питання редагування, змісту та регламенту виступів команд, формування складів ігор фестивалю;
+38 050 5104261, yanekdot@gmail.com – Сергій Денисенко (редактор сайту Асоціація КВН України) – фотограф фестивалю, збір матеріалів для сайту www.kvn.org.ua;
+38 067 3340171, zahid_viter@ukr.net – Андрій Котищук (голова Координаційної ради) – ведучий фестивалю, проведення конкурсу ведучих;
+38 097 6486166, vadimnovickij@rambler.ru – Вадим Новіцький (головний адміністратор фестивалю) – поселення учасників команд у пансіонаті «Рута» та організація побуту команд у пансіонаті.

Інформація про можливі зміни – на сайті Асоціація КВН України.

Дирекція АКУ.
admin вне форума  
Ответить с цитированием