Показать сообщение отдельно
Старый 12.10.2015, 08:27   #1 (permalink)
admin
Administrator
Administrator
 
Аватар для admin
 
Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,231
По умолчанию Івано-Франківський клуб КВН відсвяткував своє 20-річчя9 жовтня Івано-Франківський клуб КВН в обласному муздрамтеатрі ім. І. Франка грандіозним концертом відсвяткував 20-ту річницю Відкритого телевізійного чемпіонату "Кавалєрка".

Цього дня в гості до "Кавалєрки" з привітаннями приїхали чемпіони минулих років, друзі клубу, команди КВН з цілої України та зіркові гості.
Святкування передбачало два блоки: бліц-фінал «Кавалєрки-2015» та грандіозний гала-концерт.

Чемпіона "Кавалєрки-2015" визначали у двох конкурсах: біатлоні та фрістайлі.

Прикметно, що саме в День народження клубу вперше в історії чемпіонату переможців виявилось двоє: порівну балів набрали "Наф і Га" (Івано-Франківьськ) і "Тільки Так" (Калуш-Львів).

В другому блоці "Кавалєрку" вітали: візитівка прикарпатського гумору команда КВН "Батяри", чемпіони багатьох всеукраїнських ліг команда КВН "Отдихаєм вмєстє", легендарна команда КВН "Дівчата із Житомира", автентичний комедійний дует "Дикі Гуцули", збірна франківських шкіл "Лінійка+", львівська студія "Магарич".

Сюрпризом вечора став непервершений пародист, резидент "Камеді Клаб Україна" Дядя Жора.

"За 20 років ми пережили багато і зробили багато, - розповідає президент Івано-Франківського клубу КВН Анатолій Середюк. - Але головне, що ми робили, робимо і будемо робити - дарувати людям гумор, сміх радість, гарний настрій".

До слова, вже за місяць в Івано-Франківську стартує вже 21-й сезон "Кавалєрки".

Івано-Франківського клубу КВН запрошує команди в сезон. Організатори обіцяють багато новинок та сюрпризів.


Детальніше про подію: фотозвіт, відео.
admin вне форума  
Ответить с цитированием