Асоціація
 

Старый 18.05.2005, 14:00   #1 (permalink)
Administrator
Administrator
 
Аватар для admin
 
Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,231
По умолчанию Львов. Полуфинальные игры Кубка Ассоциации.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Щоб не повторюватись пропонуємо погляд на Львівський етап Кубку по версії самих львів"ян: <U><FONT color=#800080>http://www.kvn-lviv.com</FONT></U></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">*</P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Організаторами була визначена тематика для двох ігр:
Тема: "Театр"
Привітання: "Прем’єра сезону" (5 хвилин)
Розминка: "У вас нема зайвого квиточка? (по 2 запитання зі своїми відповідями )
Імпровізаційний конкурс видається в день гри
Капітанський конкурс: "Головна роль"(капітан в продовж 1,5 хвилин виступає в образі якогось відомого персонажу. Приклад: Робінзон Крузо, Клеопатра, Фантомас… + по 2 запитання від суперників)
Домашнє завдання: "Що наше життя? Це гра…" (6 хвилин)
Нагадаємо, що в іграх Асіціації КВН України всі конкурси оцінюються за 10-тибальною шкалою.
Перші гра знову ж таки розпочалась із запізнення десь о 15.45 замість планових 15.00. У залі, в якому поміщається 690 глядачів (без балкону) було десь чоловік 300-400, що є мало як для такого заходу. В принципі львівський глядач не звик ходити в неділю вдень на КВН, тим паче, що й у цій грі не було повноконкурсної львівської команди. «Ураган» з «Політехніки» виступав лише як гість, він же й розпочинав, так би мовити, «розігрів глядачів».
Першою ж із конкурсних команд на сцену вийшла київська команда НАУльот, яка відразу ж задала непоганий рівень, змусивши глядачів добряче посміятися під час їхнього виступу.
Найкращою ж візиткою порадувала команда, яка завершувала перший конкурс – вінницький «Нічний дозор».
Непогано виступив «Четвертий корпус» з Херсону, решта 2 команди трохи слабше.
Підсумок першого конкурсу був таким:
— Вінниця – 8,0
— Київ – 7,4
— Херсон – 7,0
— Бровари – 6,8
— Одеса – 6,6
Протягом гри ми проводили конкурс з глядачами, у якому пропонувалося спрогнозувати 3 перші команди гри та отримати квиток, по якому можна відвідати один будь-який вечірній сеанс фільму у кінотеатрі КІНО. От після першого оцінок саме у такому порядку команд був глядацький прогноз. У підсумку «чисто» вгадав по порядку 3 команди лише один глядач…
Конкурс «розминка» був середній по своїй силі, ніхто не виступив надпотужно, натомість Херсон отримав відчутно менше від усіх балів.
— Вінниця – 7
— Одеса – 7
— Київ – 6,8
— Бровари – 6,8
— Херсон – 5,8
У імпровізаційному конкурсі командам потрібно було зобразити театральну тумбу. Найкраще справились із цим завданням кияни, що й дозволило їм після цього конкурсу вирватись на перше місце:
— Київ – 8
— Бровари – 7,8
— Вінниця – 6,8
— Одеса – 6,2
— Херсон – 6,0
У наступному капітанському конкурсі «НАУльот» завдяки своєму капітану ще трохи збільшив відрив від «Нічного дозору».
А броварський капітан у ролі Леніна зі своїми вдалими запитаннями колегам капітанам зменшив відрив від вінничан до мінімуму. Хоча найбільш колоритним капітаном був усе-таки капітан «Нічного Дозору» у ролі мушкетера Дартаньяна. Проте він не сповна використав свій шанс на смішні питання-відповіді іншим капітанам.
— Київ – 7,2
— Бровари – 7,2
— Вінниця – 7,0
— Одеса – 6,6
— Херсон – 6,2
Перед останнім конкурсом інтрига ще більше загострилася.
Але останній конкурс залишив на своїх місцях усі команди, лише довівши що перші 2 команди є трохи сильніші за класом від усіх інших. Вінницький «Нічний дозор» своїми політичними номерами просто порвав зал, проте особливого враження на суддів це не справило. Фінальний жарт: «у нас у Вінниці роблять найкращу горілку NEMIROFF, у Вас у Львові роблять найкраще пиво «Львівське», як-то кажуть Львів без Вінниці – гроші на вітер» — власне віддзеркалює, що «Нічний Дозор» досить сильно орієнтувався на львівського глядача, і намагався жартувати так, щоб львів'янам було смішно. «НАУлоьт» же показав досить смішну домашку, яка, проте за тематикою не була такою смішною для залу.
Оцінки за останній конкурс були такими:
— Київ – 7,8
— Вінниця – 7,6
— Бровари – 6,4
— Одеса – 6,2
— Херсон – 6,0
Загальний підсумок гри:
1. НАУлет (Київ) — 37,2
2. Ночной Дозор (Вінниця) — 36,4
3. Парадокс (Бровари) — 35,0
4. Ангели Чарлі (Одеса) — 32,6
5. Четвертий Корпус (Херсон) — 31,0</P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">*</P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Добавимо цікавий, як на наш погляд, ще один коментар з того ж львівського кавеенівського сайту. Він подається з деякими купюрами. Повний текст на сайті-орігіналі. До речі там ви можете познайомитися і з гарною підбіркою фото, що досить повно ілюструють поєдинки Кубку.* <U><FONT color=#800080>http://www.kvn-lviv.com/?p=show_more&rozdil=8</FONT></U></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 12pt; FONT-FAMILY: 'Times New Roman'; mso-ansi-language: RU; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-fareast-language: RU; mso-bidi-language: AR-SA"></SPAN>*</P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 12pt; FONT-FAMILY: 'Times New Roman'; mso-ansi-language: RU; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-fareast-language: RU; mso-bidi-language: AR-SA">“Ночной дозор” чи “Набла”?
(ще один погляд на дві гри)
Як уже всі знають, у неділю 15 травня у актовому залі “Львівської Політехніки” відбулись дві гри 3-го туру Кубку Асоціації КВН України. До Львова приїхали команди з усієї України, щоб вийти у фінал. Це вперше, коли стільки хороших команд одночасно приїхали до Львова. Тому прикро, що зал не був повністю заповнений. Але ті, хто прийшли, отримали заряд хорошого настрою від великої кількості жартів і енергетики команд.
У першій грі о 15.00 приймали участь “Ночной дозор” (Вінниця), “НАУльот” (Київ), “Парадокс” (Бровари), “Ангели Чарлі” (Одеса), “Четвертий корпус” (Херсон). Знаючому КаВееНівцю одразу було зрозуміло, що фаворитом у цій грі є "Ночной дозор", який нещодавно переміг на фестивалі у Дніпровській Лізі. І після двох конкурсів хлопці з Вінниці дійсно вирвались уперед. Але потім судді почали ставити їм дещо нижчі оцінки і вони лише другі, пропустивши вперед “НАУльот”.</SPAN></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 12pt; FONT-FAMILY: 'Times New Roman'; mso-ansi-language: RU; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-fareast-language: RU; mso-bidi-language: AR-SA">На початку з показовим виступом на сцену вийшов “Ураган” з Львівської Політехніки. Їхню заслугу у створенні хорошого настрою глядачам, важко переоцінити. Можливо, якби вони не розігріли зал, наступні команди сприймались набагато гірше. Як завжди, “Ураган” показав багато цікавого і смішного. Жарти “Урагану”:
— Ти знаєш, де самі наглі москалі! –Де? – У Львові! – Чого? – А вони тут, негідники, по-українськи розмовляють!
— Сміється той, хто сміється останній! – Останній не сміється, останній – тато!
— Це Петро, у нього 5 дітей. А це Іван, у нього 15 дітей. Хлопці, навчіться говорити “Ні!”, коли вам пропонують секс без презервативу!

Тепер про саму гру. Що тут говорити? Мені чомусь запам’ятались лише жарти і сценки “Ночного дозору”. Одразу ж почали з пісні-поради усім москалям під трек Сан-Франциско:
Якщо їдеш з Москви до Львова,
ти візьми з собою монтіровку,
тут чекають на тебе хлопці,
їх багато і їх не подолати!
Ще дуже запам’ятався номер “Ющенко на АЕС”. А в домашці просто розрив: сценка “Цирк одного актора”, коли один хлопака мусив почергово заміняти всіх звірів; сценка “Запрошення на допит”: “Пане Сендега, просили Луценко, просили Турчинов, і я вас поки-що прошу…”; сценка “Москаль у Шевченківському гаю”. Під кінець — парад помаранчевої революції із скиданням біло-голубих стягів “Вибір <?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-comffice:smarttags" /><st1:metricconverter w:st="on" ProductID="2004”">2004”</st1:metricconverter> і фото Януковича, Шуфрича і Тараса Чорновола. І фінальний жарт: “Ми приїхали з Вінниці, де виробляють найкращу горілку – Nemiroff, у Львів, де виробляють найкраще пиво – Львівське. Вінниця без Львова – гроші на вітер!” Зал в екстазі! Дехто аплодував стоячи!
Що стосується інших команд, то майже нічого з їхніх виступів не запам’ятав. Відчувалося, що цікавих ідей вистачає, але вони були недобиті! Гарний вихід у “Четвертого корпусу”, коли хлопці забули слова: “Давай говори слова! – Та я забув які! – Та в сценарій подивися! – Та він у Серьоги! – ОПА!! Ви подивилися мініатюру “ОПА”! Далі виходить Серьога (хлопець десь 120 кіло). – Серьога, давай сценарій! – Я його забув! Ви подивилися мініатюру “Повна ОПА”!!!” Ще був дуже гарний капітанський конкурс і розминка.
На другу гру о 18.00 (хоча почалось аж о 19.00) зібралось набагато більше глядачів, ніж на першу гру (майже повний зал!!) Можливо, тому-що до того часу більше студентів уже приїхали до Львова. А насамперед тому-що в цій грі приймала участь найкраща, на даний час, львівська команда – “Набла” з ЛНУ ім. І. Франка. Крім неї, ще грали – “ТУ-brothers” (Полтава), “Кактуси” (Черкаси), “Ето не ми” (Глухів).</SPAN></P><SPAN style="FONT-SIZE: 12pt; FONT-FAMILY: 'Times New Roman'; mso-ansi-language: RU; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-fareast-language: RU; mso-bidi-language: AR-SA">
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">Результати 2-ої гри:
1. Набла (Львів) — 34,8
2. ТУ-Brothers (Полтава) — 33,4
3. Кактуси (Черкаси) — 32,2
4. Це не ми (Глухів) — 30,2
Ну от і все, що я хотів розказати про ці дві гри! Думаю, глядачі залишились задоволеними цим святом гумору, і варто проводити подібні ігри у Львові й надалі. Організаторам бажаю врахувати всі недоліки, які виникали під час організації цього туру і, надалі, проводити все на вищому рівні! Вдячний всім вболівальникам, які прийшли і підтримали це свято!
Всім вітання! Любіть КВН!
Олег Семчишин
18 травня 2005 року<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o></o></P></SPAN>
admin вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Полуфинальные игры Чемпионата в Ильичевске admin Новости 0 20.05.2013 07:54
Игры Кубка в Сумах admin Новости 1 11.03.2007 20:43
Игры 1-го тура Кубка КВН в г.Ровно перенесены. admin Архив новостей 0 24.11.2004 14:00
Информация для команд Кубка Ассоциации. admin Архив новостей 0 08.02.2004 14:00
ИНФОРМАЦИЯ О 2 ЭТАПЕ КУБКА АССОЦИАЦИИ. admin Архив новостей 0 16.01.2003 14:00Transcarpathian Banner Network