Асоціація

Старый 04.11.2005, 14:00   #1 (permalink)
Administrator
Administrator

По умолчанию Осінь Політехніки 2005. Півфінал.

Вчора, 3 жовтня у першому корпусі НУ «Львівська Політехніка» пройшов відбірковий тур фестивалю КВН «Осінь Політехніки — 2005». Для участі заявилось 9 команд, які представляють 9 інститутів (по аналогії з іншими ВНЗ — факультети), і вони виступали у такому порядку:
«Текіла» (інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій)
«IV корпус» (інститут економіки та менеджменту)
«Паяльник» (інститут телерадіокомунікацій та електроніки)
«Моя улюблена команда» (інститут підприємництва та перспективних технологій)
«Лібідо» (інститут будівництва)
«Проект А» (інститут архітектури)
«Механізатор» (інститут інженерної механіки та транспорту)
«Союз-Віктан» (інститут комп’ютерних технологій, інформатики та метрології)
«Просто Ураган» (інститут хімії та хімічних технологій)
Команди мали продемонструвати лише по одному виступу – Візитці. І потім журі мало відібрати 5 найдостойніших команд у фінал. Чесно кажучи, я вперше був присутній на фестивалі в Політеху. Тому не знав, як вона, Осінь Політеху, виглядає «наживо». Але очікування виправдались і загалом враження дуже хороше. Можливо середній рівень виступу команд КВН поки-що і не дотягує до рівня фестивалю Франкового Універу, але і в Політесі було на що подивитися. Ось у чому, мабуть, Політехова Осінь переважала, так це у акторській грі учасників команд. Окрім того, що Політесі якось більше беруть участь у таких заходах дівчата, хоча мали би бути навпаки, все ж таки Політехніка – це технічний заклад.
Початок гри, за традицією, трохи затримали. Але це й тому, що зал на 800 людей, був забитий вщерть.
А почався фестиваль вже традиційно з виступу команди з … Універу Франка. Гостями фестивалю запросили команду «Плазма» (факультет електроніки та фізичний факультет ЛНУ). Хлопці показали стару програму, але глядачі з Політехніки майже всі жарти бачили вперше, тому гарно підтримували команду. Так, що хлопцям з «Плазми» вдалося добряче розігріти зал.
І далі почалася конкурсна програма. Перші дві команди – «Текіла» та «IV корпус»спробували реанімувати жанр «міксів», більше використовували музику у своїх виступах. Традиційні теми для команд-новачків – студ. життя, армія, трохи стриптизу з сценками на грані фолу і поза ним…
Далі був сюрприз. Поза конкурсом виступала команда «У ви..»(У вигнанні). Фішка команди – що всі її гравці зараз не вчаться в Політесі, або їх вигнали, або добровільно в академці. В них були хороші жарти про урожай в Колумбії, оператор life, пінгвінів Лоло і Пепе.
— В нашій команді всіх звідкись виганяли. Мене з інституту. – Мене вигнали з роботи. – Мене з дому. – А мене нізвідки не виганяли. – Оля, тобі не місце в нашій команді. Ми тебе виганяємо.
Наступний — «Паяльник». Енергійна команда, хоча жартів небагато. Хороший номер про брата співака Остапа.
— Вова, ти де був? – Ось. «Війна і мир». 238 сторінка. – Але ж тут немає 238 сторінки. Вона вирвана. – Ось і догадайся, де я був.

«Моя улюблена команда». Хороша команда, особливо хороші були «підводки» та не завжди найкращі «добивки» жартів, хоча достатньо було і дуже смішних, гарний номер «Заповіт Андрія Шевченка» та ін. До речі, ця команда заявилась у Галицьку Лігу (старт 9-10 листопада) і гратиме у 3-му чвертьфіналі, думається у неї непоганий потенціал.
— Він випив 10 таблеток Віагри. Дивіться – «Бідна Настя».
— Я курю море. – А я курю поле. – А я… завтикав.
— Лесь Подеревянський і Сергій Шнуров грали в шахи. Несподівано Шнуров дав мат на 1-му ході. До кінця партії Подеревянський написав три збірника, а Шнуров – два хіти.
Далі – «Лібідо». Мало жартів. Аж тричі спробували переробити рекламу «My name is Vova». Непогана задумка, коли на сцену вийшли Жаба, Карлсон і Чебурашка, яких нібито тримали до фіналу, але й до фіналу не дотягнули.
«Проект А». Старались зацікавити глядачів шоу. Були і гарні танці і феєрверк в кінці виступу. Але і жартів вистачало. Ще гарний номер «Ді-джей екстазі». З команди запам’яталась дівчина, яка дуже гарно трималась на сцені + хороші танцювальні здібності. Незважаючи на її «виріз» у футболці, який відволікав увагу від вищевказаних дрібниць (дрібниць у порівнянні ))з ним та футболкою
— Піду я в Караоке. – Не ходи! Козловським станеш!
— В Україні скінчився серіал «Друзі». Відтепер і в парламенті.
«Механізатор». Команда на рівні, ще й тому, що її лідер – «Фріц» з «Урагану». Тож і жартів у неї вистачало. Був тут і виступ Ющенка : «Друзі! СМС за 1 коп. – це провокація! Народ України за копійку не купиш».
«Союз-ВІКТАН». Сильна команда, сильні жарти, хороший чоловічий акторський склад та впевнено з роллю «фронтмена» впоралась дівчина. Іноді правда використовувались деякі старенькі жарти, але у фіналі ця команда одна з фаворитів. І хороша фінальна пісня під «San-Francisco», де були перераховані всі команди фестивалю.
— Вчора у воєнній частині стався вибух. – Так ось звідки кірзові чоботи біля моєї хати.
А завершувала конкурсну частину – «Просто Ураган». Чи не найкраща команда фестивалю, можливо й через те, що за них виступали двоє хлопців з «Урагану». Вся команда добре збалансована в плані акторської гри, а капітан Дмитро взагалі справив чудове враження відчуттям сцени та гри. Море жартів, особливо в панківській доріжці.
-Скільки себе пам’ятаю, стільки і не пам’ятаю. Гармонія.
- Якщо ви лежите під танком, вам холодно, і ви не дихаєте – значить ви гусениця!

Це був останній конкурсний виступ фестивалю. І поки журі вирішувало, які команди достойні виходу у фінал, для глядачів знову виступали з показовими виступами команди КВН «Плазма» і збірна Політехніки «Ураган». «Плазма» показала свій вже трохи забутий СТЕМ, який був на минулорічному фіналі фестивалю КВН в Універі. Цей виступ теж припав глядачам до смаку. І на завершення «Ураган», як завжди, підтвердив свій високий клас і порадував глядачів як старими жартами, так і новими. Сподобалась сценка про сихівських пацанів і номер з Андріано Челентано.
А далі вже було слово за журі, які оголосили 5 команд, що виходять до фіналу. Ніяких несподіванок не сталося, і до фіналу потрапили дійсно найсильніші команди, а саме:
«Моя улюблена команда» (Інститут підприємництва та перспективних технологій)
«Проект А» (Інститут архітектури)
«Механізатор» (Інститут інженерної механіки та транспорту)
«Просто Ураган» (Інститут хімії та хімічних технологій)
«Союз-ІКТАН» (Інститут комп’ютерних технологій, інформатики та метрології) Тож запрошуємо всіх на фінал, який відбудеться 17 листопада у актовому залі першого корпусу Національного Університету «Львівська Політехніка»! За матеріалами Олега Семчишина і Андрія Геруса. Повний варіант на www.kvn-lviv.com
admin вне форума  
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск