Асоціація

Асоціація "КВН України" Форум (http://kvn.org.ua/forum/)
-   Новости (http://kvn.org.ua/forum/novosti/)
-   -   Хорошковський "зайшов" у "95 Квартал" (http://kvn.org.ua/forum/novosti/1785-horoshkovskii-zaishov-u-95-kvartal.html)

admin 14.09.2010 16:35

Хорошковський "зайшов" у "95 Квартал"
 
Офшорні компанії, близькі до Валерія Хорошковського, стали власниками "Студія "Квартал-95".
Виданню Телекритика в Держкомстаті надали офіційну інформацію про засновників ТОВ "Студія "Квартал-95".
Виявилося, що в лютому 2009 року їхній склад радикально змінився.
Головним засновником у ТОВ "Студія "Квартал-95" (за даними, отриманими неофіційно, більш 99% статутного фонду) став кіпрський офшор Art fox studios limited, зареєстрований за адресою Аджіоу Павлоу, д. 15, Ледра хауз, м. Ажіос Андреаз.
За цією же адресою прописаний інший офшор - Mindon holdihgs limited. У рішенні Нацради по радіо і ТБ від 2007 року, яким групі "Інтер" Хорошковського дозволили купити телеканал у "регіонала" Едуарда Прутніка, кіпрський Mindon значиться одним з нових власників НТН.
До речі, той же офшор Art fox studios limited є і єдиним засновником кіновиробничої компанії ТОВ "Кіноквартал", зареєстрованої в 2008-му році.
"Наблизив "Квартал-95" до персони Хорошковського й інший новий співвласник ТОВ "Студія "Квартал-95" Ярослав Порохняк. Він відомий і як начальник юридичного відділу "Укрсоцбанку" (коли банком володів Хорошковський), і як співзасновник "Союз-Віктану" (коли його контролював Хорошковський) і нарешті як співзасновник меблевої компанії "Меркс". Разом з Валерієм Хорошковським особисто", пише Телекритика.
Зараз Порохняк є віце-президентом U.A. Inter Media Group.
Як відомо, власниками "Кварталу" були сценаристи брати Шефири і Володимир Зеленський. Тепер брати Шефири вичищені зі складу власників ТОВ "Студія "Квартал-95". Володимир Зеленський залишився, але з мізерним відсотком - 0,01%.
"Влітку Зеленський обіцяв, що зйомки "Вечірнього кварталу" продовжаться приблизно в жовтні. Тобто під кінець року українці самі зможуть оцінити, який екзистенційний шлях вибрали для себе "кварталівці": як і раніше кусати всіх підряд чи піти дорогою КВВ, що знищив у собі політичний гумор як клас після приходу до влади Володимира Путіна", відзначає Телекритика.
У прес-службі "Кварталу", відповідаючи на запит про причини зміни власника в 2009-му року, пішли від відповіді й обмежитися формулюванням: "Змін, що впливають на діяльність "Кварталу - 95", не відбувалося. Керівний склад компанії не мінявся з моменту її заснування".
Хоча видання цікавилося не зміною керівників, а зміною власника.

(с)


Часовой пояс GMT +2, время: 05:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot