Завтра, о 13:00 відбудеться відкриття фестивалю «
Жемчужина у моря 2012
». Сьогодні команди розміщуються у номерах пансіонату «Рута», отримують перші редакторські поради і просто вітаються одна з одною. Вже приїхали на фестиваль наступні команди:
1. Программа защиты принцесс (Полтава)
2. Помідори по-рівненські (Рівне)
3. Соседка Дмитрий (Рівне)
4. Хлеба и Зрелищ (Рівне)
5. Т.Б.П.Ч. (Рівне)
6. Ильича-ча (Маріуполь)
7. Детский размер (Маріуполь)
8. Сборная Жданова (Маріуполь)
9. А.П.К. (Сімферополь)
10. Старе місто (Переяслав-Хмельницький)
11. Одна на всіх (Переяслав-Хмельницький)
12. В.І.Н.С. (Вінниця)
13. Бутерброд (Чернігів)
14. аРава-Руська (Вінниця
15. Платформа 9 і 3/4 (Київ)
16. Сан-Санич (Київ)
17. БезНа (Вінниця)
18. KEVIN (Ужгород)
19. Осторожно Харьковчане (Харків)
20. Збірна СНАУ (Суми)
21. С большой буквы (Луганськ)
22. ДТП (Луганськ)
23. Тяп-ляП (Ужгород)
24. Азовський проспект (Бердянськ)
25. Молодіжна збірна НТУУ «КПІ» (Київ)
26. Контраст (Полтава)
27. Шопопало (Дніпродзержинськ)
28. Смешарики (Харків)
29. Молодіжна збірна ПУЕТ (Полтава)
30. ВДроВа (Луцьк)
31. Н2У (Біла Церква)
32. Б/з ПДВ (Луцьк)
33. Пінопласт (Луцьк)
34. Мама не дозволяє (Чорнобай)
35. Збірна Іллічівської Губернії (Іллічівськ)
36. Animal planet (Полтава)
37. БезУмная Молодёжь (Мукачево)
38. Курортна зона (Одеса)
39. San-Франківськ (Івано-Франківськ)
40. Агранавти (Миколаїв)
41. Отдыхаем вместе (Хмельницький)
42. Еврейская сборная (Кишинів, Молдова)
43. Кислород (Одеса)
44. Картуш (Суми)
45. Зворотна тяга (Черкаси)
46. 220 на всех (Житомир)
47. Зе, Ти Де? (Дрогобич)
48. Земляки (Тараща)
49. ПАТ «Арселор Міттал» (Кривий Ріг)
50. Квартет+ (Житомир)
[B]50!/B]
Окрім основного турнірного змагання, командам КВН запропоновано брати участь у великій кількості додаткових конкурсів:
-
«КВН-Папарацці»;
-
«КВНіка»;
-
Футбольний турнір «Лига Отчаянных»;
-
«Містер Затока 2012»;
-
Конкурс ведучих;
-
Конкурс вокалістів;
-
Конкурс «Золоті слова».
Так що сумувати не прийдеться!
Грайте в КВН.
Ваш друг, Олексій Сорокін.