Асоціація

Асоціація "КВН України" Форум (http://kvn.org.ua/forum/)
-   Новости (http://kvn.org.ua/forum/novosti/)
-   -   З Днем народження, Гра! (http://kvn.org.ua/forum/novosti/2179-z-dnem-narodzhennya-gra.html)

admin 07.11.2012 23:34

З Днем народження, Гра!
 
<img src="http://kvn.org.ua/images/agranat89.jpg" alt="" align="left" width="130" style="margin-right: 10px; "> Дорогі друзі та колеги, КВНщики!
Вітаю всіх з чудовим святом - Міжнародним Днем КВН!
51 рік тому в телевізійний ефір вийшов перший випуск передачі, яка стала однією з найбільш популярних на території колишнього Радянського Союзу. Молоді люди, що представляють міста, ВНЗ, виробничі підприємства створювали команди КВН, щоб у чесній боротьбі «пережартувати» один одного.
18 років тому в незалежній Україні була створена Асоціація «КВН України». Перший фестиваль, який дав старт новій організації пройшов у палаці «Дружби народів» в місті Черкаси.
Сьогодні веселі та найкмітливіші всієї України можуть змагатися в гуморі не лише на «великом и могучем» але й на рідній мові.
Я бажаю всім іскрометного гумору, веселих експромтів, витончених імпровізацій та інтелектуального кипіння від чарівного магнетизму її величності гри.
Я впевнений, що КВН буде жити, і у нас ще не раз буде можливість відчути непередавану атмосферу Клубу Веселих і Найкмітливіших.
Вітаю з Міжнародним Днем КВН!

Президент Асоціації «КВН України»
Михайло Агранат
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ZGF3JyeVHkw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Часовой пояс GMT +2, время: 14:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot