Асоціація
 

Старый 11.06.2016, 10:57   #1 (permalink)
Administrator
Administrator
 
Аватар для admin
 
Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,230
По умолчанию Сезон Аграрної ліги завершено в Одесі. Можна відпочивати...7-9 червня в Одесі іграми фінального туру поставлено крапку в ХІ сезоні в Аграрній лізі КВН України. Цього разу "столиця гумору", яку представляв Одеський державний аграрний університет, приймала змагання за участю 14 команд, а на кону стояли не більше і не менше, а відразу 4 трофеї Аграрної ліги.

Нагадаю, що Аграрна ліга – це спільний проект Асоціації "КВН України" та Міністерства аграрної політики України, який започатковано ще в 2006 році, а грають в лізі виключно команди КВН всіх аграрних ВНЗ України.Чемпіонат КВН Аграрної ліги
(розігрується з 2007 року і визначає трьох призерів сезону).

Претендентів на чемпіонський трон було четверо. Це команди які були найкращими у півфінальному турі – "Агранавти" (Миколаївський національний аграрний університет), "Полчаса" (Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва), "Made in UNUS" (Уманський національний університет садівництва), а також швидко прогресуюча команда Сумського національного аграрного університету "Панды Нью-Йорка". Напередодні гри команда "Полчаса" помітно підсилилися, об'єднавшись із командою свого ж ВНЗ "Драсьте!". Результатом цього "братання" стала зміна назви на "Полчаса. Драсьте!".
У фінальному турі всі 14 команд змагалися у трьох конкурсах: фрістайл "Поле сміху", розминка та імпровізаційний "Запрошуємо на відпочинок!". Завдання останнього всі учасники отримали за добу до виступу. А оцінювало ігри поважне журі у складі: Михайло Агранат, капітан легендарних команд ДПІ, "Дрім Тім" та сбірної СНД, президент Асоціації "КВН України", професор, Сергій Осташко, дворазовий чемпіон СРСР у складі команди КВН "Одеські джентльмени", Ігор Урбанський, головний редактор Асоціації "КВН України" та Аграрної ліги КВН, Олександр Глазов, голова Об’єднаної студентської ради самоврядування аграрних ВНЗ України, Вікторія Уманчик, заступник голови студентської ради, Олександр Невмержицький, методист Науково-методичного центру «Агроосвіта».Результатом оцінювання цікавої гри за звання Чемпіона 2016 року стали цифри у їх протоколах:
1 місце – "Агранавти" (Миколаїв) – 24,2
2 місце – "Полчаса. Драсьте!" (Харків) – 23,4
3 місце – "MADE IN UNUS" (Умань) – 22,8
4 місце – "Панды Нью-Йорка" (Суми) – 21,4

Слід додати, що це вже друге чемпіонство (перше в 2014 р.) команди із Миколаєва, яка крім того має на своєму рахунку ще чотири "срібла" (2007-2009, 2015) і в усіх (!!!) цих чотирьох випадках до перемоги їм не вистачало 0,2 бала. Ось така цікава статистика!Першість Аграрної ліги серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації
(розігрується з 2013 року і визначає трьох призерів сезону).

Ще один чемпіон, але вже серед команд ВНЗ І-ІІ рівня акредитації визначався у суперництві трьох претендентів на це звання, а саме "Бюджета нет" (Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії), "Тилигул" (Петрівський державний аграрний технікум) та "2 х 2" ("Дважды два"), яка представляла Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів та природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут". Наймолодша "аграрна братія" у своїх виступах майже нічим не поступалася старшим колегам, а в інтризі визначення переможця Агроліги навіть обійшла їх. Судіть самі.

1 місце поділили "Бюджета нет" (Лубни) та "2 х 2" (Ніжин) по 23,2
2 місце "Тилигул" (Петрівка) – 23,0Якщо з підписами в дипломах нічия у грі легко фіксується, то як розділити на двох один кубок? І ось тут вже беруться до уваги додаткові чинники. Головним козирем виступають здобутки протягом сезону! Саме за ними і було обрано володаря кубка серед двох переможців. Більше на здобуття кубку напрацювали представники Полтавщини. Вітаємо з першим важливим трофеєм команду "Бюджета нет". Вдалим виявився і дебют команди із Ніжина. Впевнений, що вони ще не сказали "останнє слово" і в майбутньому ми ще про них почуємо. Неможливо не відмітити і потрапляння в число призерів "Тилигула". За чотири останні сезони – чотири сходження на КВНівський олімп! Є вже повний комплект: золото, срібло та дві бронзи. Стабільність – це ознака майстерності, дисципліни та великого бажання.Кубок КВН Аграрної ліги
(розігрується з 2006 року і визначає володаря кубка).

Найстаріший розіграш трофею. Власне, із нього все й почалося. Цього дня Кубок Аграрної ліги мав дізнатися ім'я свого володаря вже в одинадцяте! А у фінальній грі серед її учасників було відразу дві команди, які їм вже володіли попередні два роки. Це "Властелины полей" (Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва) – володар кубку 2014 року та "УТ-1" (Таврійський державний агротехнологічний університет) – його дійсний володар. Тож для харків'ян це був так би мовити "матч-реванш", а для команди із Мелітополя ще одна спроба довести, що у минулому році вони перемогли не випадково. Ось напередодні була така інтрига і "родзинка" гри "кубку володарів кубків"... А ще у грі брала участь третя команда – дебютант сезону "СМТ" з Полтавської державної аграрної академії... І поки два фаворита "запрягали", "темна конячка" впевнено і гарно прийшла всю дистанцію перегонів до фінішу першою:

1 місце – "СМТ" (Полтава) – 23,8
2 місце – "УТ-1" (Мелітополь) – 23,2
3 місце – "Властелины полей" (Харків) – 22,0.

Вітаємо Полтавщину із ще однією перемогою у цьогорічних фіналах! Власне і перший Кубок Аграрної ліги України в 2006 році, що розігрувався у Луганську, виграли представники цього ж ВНЗ – команда "Екстримал". Десять років потому новому поколінню академії вдалося майже "увійти в ту саму річку".Фестивальний кубок "Золотий колос"
(розігрується із 2015 року і визначає володаря кубка).

А цей трофей прийшов на заміну Кубку міністра, що розігрувався з 2009 по 2013 рік. Змінивши не лише назву, а й схему та умови визначення володаря, кубок "Золотий колос" у минулому році вийшов на старт і вже встиг побувати в руках переможця. Цього року схема залишилася незмінною і в боротьбу за фестивальний кубок підключаються ті команди, які на попередніх етапах не здобули право грати за головні кубки сезону та ті, хто пропускав сезон або заявився із запізненням. Все починається із стартового "нуля", а тому шанси на перемогу в одному етапі майже у всіх рівні. Цікаво було дізнатися, що слід чекати від команди-господарки фіналу "52-й понедельник" (Одеський державний аграрний університет), ветеранів ліги "Напролом" (Харківська державна зооветеринарна академія), а також новачків "Житомирський стандарт" (Житомирський національний агроекологічний університет) та "ЧемоданЪ" (Херсонський державний аграрний університет). Теоретично претендентів багато, але гра вже від самого початку вказала на тих, хто на це претендує реально...

На урочистій частині закриття туру і сезону в цілому голова журі Михайло Агранат оголошує ім'я переможця... Володарем кубку "Золотий колос - 2016" стає команда "ЧемоданЪ" (Херсон)! Публіка, яка протягом всього часу гарно підтримувала виступи всіх команд, так само схвально сприйняла і останній цього дня вирок журі.

Так, сезон завершено... Але учасники Аграрної ліги, які вже давно знайомі і стали не лише добрими колегами по сцені, а й друзями в житті не дуже сумують... У всіх є впевненість, що за літними канікулами прийде новий навчальний рік, а разом із ним і новий сезон в Аграрці. На підготовку ще є час, а сьогодні вони напрацювали на відпочинок... А де як, не в Одесі, все створено для цього? Тож при виборі, одні вибирали море і екскурсії, інші – нічні клуби, а третім взагалі не хотілося розходитися, бо такі вони дружні і тісні контакти між командами – аграріями зі всієї неосяжної України. Приємно, що вже друге десятиліття їх об'єднує не лише вивчення спільних дисциплін, схожі перспективи, студентське життя, а ще й спільна, створена для них ліга КВН.
А зміцнити ці взаємостосунки між майбутніми аграріями цього разу (і не вперше) допомогли гостинність і вміла організація працівників всіх, хто був у цьому задіяні. Особиста подяка ректорові Одеського державного аграрного університету професору Корлюку Сергію Сергійовичу, проректору з виховної роботи Коваленко Олені Анатоліївні, керівнику культурного центру Гребенюк Зінаїді Миколаївні!

ВЕСЕЛЕ ПОРОСЯТКО, кореспондент на іграх Аграрної ліги КВН України
admin вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 08.04.2017, 14:26   #2 (permalink)
Junior Member
 
Регистрация: 03.09.2016
Адрес: Sri Lanka -
Сообщений: 20
Отправить сообщение для fapedHen с помощью ICQ Отправить сообщение для fapedHen с помощью Skype™
По умолчанию Discounts! Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Tip Unlocked for Worldwide use. Please ensure local area network is compatible. click here for Network Frequency of your country. Please check with your carrier/provider before purchasing this item.NoticeThis Android/Windows device is designed to function specifically with the current Android/Windows OS installed on it. Any alterations such as upgrades,...READ MORE
EXP GDC Beast Laptop External Independent Video Card Dock + Mini PCI-E Cable with Gold Technology Multiple Reinforcement 60.59$
Babe wire white rubber sandal ( 77.56 $) DSquared2
7A Ombre Brazilian Virgin Hair Brazilian Body Wave Ombre 3 Bundles Burgundy Red 99j Brazilian Hair Ombre Human Hair Weave ( 74.19 $)
Free Shipping Drying Cleaning Towel Natural Genuine Leather Chamois Shammy Sponge cloth Sheepskin Absorbent Towel Car Washing ( 9.88 $)
Latex Fairy Pixie Elf Ears Cosplay Accessories LARP Halloween Party Latex Soft Pointed Prosthetic Tips Ear ( 0.73 $)
Vinsic terminator p3 20000mah power bank qc3.0 quick charge 2.4a dual output with type c port for samsung, iphone, xiaomi ( 65.98 $)
Trendy women's jewel neck sleeveless floral print belted flare dress ( 14.49 $)
EA14 Waterproof Eco-Friendly Fishing Lure Bait Tackle Waterproof Storage Box Case With 12 Compartments ( 5.67 $)
XiaoMi Mi Pad 2 16GB ROM-175.98 $
Women Wallets Brand Design High Quality Leather Wallet Female Hasp Fashion Dollar Price Alligator Long Women Wallets And Purses ( 40.00 $)
New wireless pir burglar smart home automation voice pstn auto dial alarm system with 99 defense zones+ ems free shipping ( 122.54 $)
DOMINO DM368 3G Smartwatch-103.99 $
Bass Sound Piston In - ear Earphone Music Control Headphone 1.2M Canvas Cable with Mic 3.5MM Jack for iPhone Smartphone MP3 MP4 Laptops ( $5.64 )
70-100 Pcs Box Multiple Sizes High Carbon Steel Fishing Hook Needles Barbed Fishing Hook 1 - 13 Fishing Tackle Accessories ( 1.24 $)
Stand collar splicing design pu-leather edging long sleeve men's jacket ( 34.02 $)


__________________
http://tinyurl.com/hx7s8f8
fapedHen вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.04.2017, 14:27   #3 (permalink)
Junior Member
 
Регистрация: 03.09.2016
Адрес: Sri Lanka -
Сообщений: 20
Отправить сообщение для fapedHen с помощью ICQ Отправить сообщение для fapedHen с помощью Skype™
По умолчанию Discounts! Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Tip Unlocked for Worldwide use. Please ensure local area network is compatible. click here for Network Frequency of your country. Please check with your carrier/provider before purchasing this item.NoticeThis Android/Windows device is designed to function specifically with the current Android/Windows OS installed on it. Any alterations such as upgrades,...READ MORE
Queen hair products brazilian deep wave virgin hair 100% unprocessed brazilian deep curly virgin hair fast shipping 3pcslot ( 96.00 $)
Sweet women's v-neck floral print bowknot swimsuit ( 18.13 $)
Peruvian virgin hair 3 bundle peruvian loose wave virgin hair 7a peruvian loose curly weave human hair rosa queen hair products ( 58.00 $)
Men Low Waist Compression Fifth Pants for Sports ( $9.62 )
Top fashion 7 inch lcd video door phone 1 camera 2 monitor doorbell camera intercom monitor night vision doorbell intercom video ( 128.40 $)
Men joggers 2016 male arrival fashion letter print harem pants casual men sweatpants elastic waist male ( 11.03 $)
Aurora multicolor suede and leather sandal ( 407.63 $) Charlotte Olympia
Umi Max 4G Phablet-187.60 $
Original Huawei AM115 In-ear Earphone with Mic Volume Control ( $6.19 )
10 styles luminous diy cute home cat switch wall sticker night light bedroom fluorescent sticker mural ( 2.49 $)
Writing Drawing Robot-251.93 $
women messenger bags luxury tote crossbody purses leather clutch handbags famous brands designer dollar price 2016 High quality ( 35.62 $)
Ophir 0.30.350.8mm 3 airbrush gun with air compressor for temporary tattoo tanning car paint airbrush kit_ac090e+004a+071+072 ( 110.48 $)
Black printed shiny croco leather star shoulder bag ( 371.79 $) Victoria Beckham
For meizu m3s case meizu m3s mini cover luxury flip leather case for meizu m3s meizu ( 10.59 $)


__________________
http://tinyurl.com/hx7s8f8
fapedHen вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.04.2017, 14:28   #4 (permalink)
Junior Member
 
Регистрация: 03.09.2016
Адрес: Sri Lanka -
Сообщений: 20
Отправить сообщение для fapedHen с помощью ICQ Отправить сообщение для fapedHen с помощью Skype™
По умолчанию Discounts! Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Tip Unlocked for Worldwide use. Please ensure local area network is compatible. click here for Network Frequency of your country. Please check with your carrier/provider before purchasing this item.NoticeThis Android/Windows device is designed to function specifically with the current Android/Windows OS installed on it. Any alterations such as upgrades,...READ MORE
30'' long straight lolita wig synthetic wigs for black women long black hair wig cheap wigs for women perruque synthetic women ( 24.49 $)
Casual u neck sleeveless printed loose-fitting women's tank top ( 11.87 $)
Hot sale 15 Colors Professional Salon Concealer Palette Makeup Party Contour Palette Maquiagem Face Cream Women Makeup Palette ( 1.98 $)
Dogs print silk narrow tie ( 40.44 $) Laura Biagiotti
10pcs Lovely Solid-colored Sky Lantern for Wishing ( $7.45 )
Size 33-44 Men Boy Kids Soccer Cleats Turf Football Soccer Shoes TF Hard Court Sneakers Trainers New Design football boots S53 ( 26.60 $)
Flower Floral Women's Leather Backpack Children Backpacks Fashion Ladies Schoolbag for Teenagers Girls Female Backbag Mochila ( 11.80 $)
Women formal pants 2016 winter high waisted outer wear women female fashion slim warm thick down pants trousers skinny cs1 ( 25.65 $)
Just Icon Rose Gold Steel wBlue Croco Embossed Leather Womens Watch ( 188.00 $)
Crdc 25 speed fingle dildo vibrator powerful rechargeable sex products adult sex toys great for women female clitoris stimulator ( 23.38 $)
Modish 3d round neck lion head print short sleeve t-shirt for men ( 13.73 $)
Spare Blade Set for JJRC H6C Remote Control Quadcopter - 4Pcs / Set ( $1.04 )
Yotaphone 2 5.0 inch 4G Smartphone-118.89 $
Best car-detector 2015 anti radar car detector strelka alarm system brand car radar detector str 535 for russian ( 37.50 $)
Feitong 2017 summer dresses women ladies sexy strappy v neck lace party bodycon bandage knee length ( 8.24 $)


__________________
http://tinyurl.com/hx7s8f8
fapedHen вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.04.2017, 14:28   #5 (permalink)
Junior Member
 
Регистрация: 03.09.2016
Адрес: Sri Lanka -
Сообщений: 20
Отправить сообщение для fapedHen с помощью ICQ Отправить сообщение для fapedHen с помощью Skype™
По умолчанию Discounts! Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Bluboo xtouch 3gb 4g smartphone-152.54 $

Tip Unlocked for Worldwide use. Please ensure local area network is compatible. click here for Network Frequency of your country. Please check with your carrier/provider before purchasing this item.NoticeThis Android/Windows device is designed to function specifically with the current Android/Windows OS installed on it. Any alterations such as upgrades,...READ MORE
Factory off white leather pouch ( 291.54 $) Charlotte Olympia
CHISPAULO Genuine leather new 2016 Fashion Vintage Brand women handbag The Female Bag Designer Handbags High Quality bag Tassel ( 69.00 $)
Brazilian virgin hair closure queen hair products brazilian virgin hair straight closure human hair lace closure ( 24.24 $)
Sporty women's hooded solid color drawstring romper ( 19.83 $)
Charming high quality silver stainless steel male ring fashion 6mm titanium band brushed wedding ring jewelry ( 1.89 $)
Chuwi Vi8 Plus Tablet PC-92.71 $
7a brazilian virgin hair 4x4 silk top full lace human hair wigs glueless middle part silk base lace front wigs for black women ( 129.05 $)
Peruvian Straight Virgin Hair With Closure Cheap 7A Grade Peruvian Human Hair Weave With 4x4 FreeMiddleThree Part Lace Closure ( 70.00 $)
One piece swimsuit monokini biquini beach wear swimwear women one piece bathing suits sexy one piece ( 25.98 $)
2016 hot sale 17 inch business oxford cloth computer trolley luggage brand suitcase on wheels board travel bag men and women ( 105.85 $)
Slimming long sleeves solid color side zipper hoodie for men ( 20.19 $)
Pink printed leather pump ( 286.19 $) Moschino
Stand collar splicing design pu-leather edging long sleeve men's jacket ( 34.02 $)
300 pcs climbing strawberry seeds big strawberry delicious fruit and vegetable seeds for home garden NO-GMO strawberry tree ( 0.51 $)
Stylish scoop neck sleeveless see-through women's lace cover-up ( 10.82 $)


__________________
http://tinyurl.com/hx7s8f8
fapedHen вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
АГРОЛІГА В ОДЕСІ: ЗА КРОК ДО ФІНАЛУ admin Новости 1 04.03.2013 19:27
Фестиваль «СМІХОВИК-2013» можна дивитись в Інтернеті admin Новости 0 09.02.2013 15:53
Сезон закончен. Да здравствует сезон! Кэп Новости 0 07.10.2012 21:10
Сьомий сезон Агроліги завершено admin Новости 0 15.05.2012 10:16
СЕЗОН ЗАКОНЧИЛСЯ? ДА ЗДРАВСТВУЕТ НОВЫЙ СЕЗОН!!! admin Архив новостей 0 27.08.2002 14:00Transcarpathian Banner Network