Асоціація

Асоціація "КВН України" Форум (http://kvn.org.ua/forum/)
-   Новости (http://kvn.org.ua/forum/novosti/)
-   -   «Арт-акція «МОЛОДЬ ПРОТИ НЕНАВИСТІ» (http://kvn.org.ua/forum/novosti/2529-art-akciya-molod-proti-nenavisti.html)

admin 30.06.2016 22:34

«Арт-акція «МОЛОДЬ ПРОТИ НЕНАВИСТІ»
 


Понад дві тисячі кілометрів східною Україною за три дні подолали на автобусі учасники проекту «Арт-акція «МОЛОДЬ ПРОТИ НЕНАВИСТІ».

Є певний символізм у тому, що два свята – День молоді України та День Конституції України – завжди поруч. Саме молодь нашої держави є не лише ровесником, а і надійним гарантом майбутнього демократичного розвитку та європейського вибору нашої ще зовсім юної держави. І в цьому майбутньому, на думку учасників арт-акції, не може залишатися простір для нетерпимості та ненависті.Другий рік поспіль в Києві збирається талановита молодь з більшості регіонів України, щоб стати учасниками започаткованого Радою Європи проекту «No Hate Speech Movement». Цього року своїх представників делегували міста Київ, Ужгород, Вінниця, Житомир, Полтава, Харків, Черкаси, Чернігів та інші. Міжнародного статусу цьому зібранню надавали старі друзі та однодумці з Чехії.Програма акції мала широкий спектр засобів, який створював неформальну атмосферу та залучав до активної участі різноманітні верстви населення регіону та переселенців із зони проведення АТО. Комусь були цікаві виставки знаних у світі карикатуриста Василя Вознюка та фотохудожника Леоніда Шевчука. Хтось досхочу насміявся у відеосалоні «Країни Веселого Народу», переглянувши фестивальний підбір позитивного та комедійних жанрів у форматі короткого фільму. А тисячні зали і багатотисячні зібрання під відкритим небом наповнювали своїми піснями та доброзичливим гумором команди КВН та естрадні виконавці. У цьому пересвідчились ті, кому пощастило стати свідком заходів акції і на переповненій людом набережній курортного Бердянська, і у глядацькій залі Палацу культури Металургів у розплавленому сонцем Маріуполі, і у літньому майданчику одного з найкращих оздоровчих комплексів «Перлина Донеччини» у Святогірську.Можливо менш очікувану аудиторію цього разу збирали майстер-класи на тему «Протидія мові ненависті через освіту з прав людини». Зате вони проходили у цікавому поєднанні та суперечці різних думок та розумінні справи. Гарячі дискурси не тільки по суті, а і по формі подачі іноді займали по кілька годин і затихали лише біля столика з кавою та солодощами.На допомогу учасникам арт-акції приходили їх друзі та колеги. У Бердянську на сцену вийшла місцева команда КВН «Азовський проспект», а у Маріуполі приєдналися команди шкільної ліги веселих та найкмітливіших «МарАКУйя».Було не дуже просто, можливо, і не зовсім комфортно долати дороги, а часто-густо просто «напрямки» оминаючи поля в зморшках окопів та ранах розстріляних бункерів і землянок. Можливо, десь потрібно було б і зупинитися та затриматися. Але час підганяв, а гаряче сонце не давало розслабитись у релаксі. І все ж, підводячи підсумки подорожі, її учасники відмітили для себе те, що вони стали співучасниками благородної справи, яка відгукнеться не лише у житті тих, до кого вони несли свої гуманні меседжі, а і на власній долі.

Олександр Шемет
Фото Леоніда Шевчука

AnnaOrion 15.08.2016 16:18

Добре коли в країні ще є місце і наснага на такі акції!


Часовой пояс GMT +2, время: 11:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot