Асоціація
 

Старый 31.08.2016, 14:30   #1 (permalink)
Administrator
Administrator
 
Аватар для admin
 
Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,232
По умолчанию Запрошення на XXІІІ Всеукраїнський фестиваль КВН «Країна Веселого Народу»!

Дорогі друзі!
Асоціація «КВН України» (АКУ) запрошує команди КВН взяти участь у XXІІІ Всеукраїнському фестивалі КВН «Країна Веселого Народу», який відбудеться з 21 по 25 вересня 2016 року на базі санаторію «Патрія» курорту Сергіївка Одеської області.
Фестиваль проводиться у відповідності до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства культури і туризму України та Міністерства освіти і науки України від 12.05.2009 № 1576/22/392.

Для участі у фестивалі необхідно:

1. До 19 вересня 2016 р. зареєструвати команду на сайті АКУ Асоціація "КВН України", вказати офіційну назву, місто, навчальний заклад, кількість учасників, поштову адресу, е-mail і контактний телефон.

2. До 20 вересня 2016 р. перерахувати або у день заїзду (21 вересня) готівкою оплатити:
а) внесок за участь команди у фестивалі у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. 00 коп.;
б) витрати на проживання у розмірі 480 (чотириста вісімдесят) грн. 00 коп. за кожного учасника команди із розрахунку по 120 (сто двадцять) грн. 00 коп. за 4 доби (з 21 по 25 вересня);
в) витрати на дворазове харчування (обід, вечеря) у розмірі 240 (двісті сорок) грн. 00 коп. за кожного учасника команди із розрахунку по 80 (вісімдесят) грн. 00 коп. за 3 дні (22, 23, 24 вересня).
Перерахування можна здійснити одним платежем на р/р 26009230517200 в АТ «Укрсиббанк», МФО 351005, одержувач – Асоціація «КВН України», код 25777422 з призначенням «Організаційний внесок учасників команди КВН (вказати назву)». У день прибуття на фестиваль необхідно пред’явити в оргкомітет копію платіжного доручення про вищезазначене перерахування.

✔ У разі оплати витрат за рахунок бюджетних коштів, керівник команди повинен надати документи (договір, гарантійний лист) щодо гарантій оплати вищезазначених витрат протягом терміну або внести задаток.
Дирекція АКУ надає всі необхідні попередні та звітні фінансові документи про вищезазначені виплати (персональний лист-запрошення, договір, квитанція прибуткового ордеру тощо) на вимогу уповноважених представників команди.

✔ Увага! Для команд-учасниць, у разі попередньої оплати всіх витрат, передбачені пільги згідно додатку до Положення про фестиваль.


3. Підготувати конкурсні завдання згідно Положення про фестиваль:
Весела візитка – до 5 хв.;
Імпровізаційний конкурс (завдання буде видано безпосередньо на фестивалі);
Смішне домашнє завдання – до 5 хв.
Попередження! У разі перевищення часового регламенту виступ команди буде призупинено!
5 запитань для участі у Чемпіонаті розминки.
Відеоролик на тему «Все буде добре» тривалістю до 3 хв. для участі у Відеоконкурсі (за бажанням).
У рамках фестивалю буде проведено Конкурс ведучих та Фотоконкурс «КВН-paparazzi». Умови конкурсів будуть розміщені на сайті.

Умови санаторію та його території дають можливість проведення спортивних турнірів у рамках фестивалю (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, шахи тощо). Їх організацію та проведення можуть взяти на себе ініціативні групи з числа учасників команд.

Умови та порядок проведення фестивалю визначає оргкомітет, виходячи з кількості команд, які братимуть у ньому участь.

Учасники команди повинні мати при собі паспорт (діти до 16 років – свідоцтво про народження).

Команда повинна пред’явити в оргкомітет список учасників, затверджений керівником установи та його електронний варіант, текст виступу у віддрукованому та електронному вигляді, три професійні різнопланові фотографії команди (бажано в електронному форматі) для подальшого розміщення у «КВН-газеті», на сайті тощо.

Команді надається можливість безкоштовного розміщення рекламної продукції під час своєї гри. Інформація про спонсорів команди буде озвучена ведучим та, при відповідних домовленостях, розміщена у «КВН-газеті» і на сайті Асоціація "КВН України".

Запрошуємо представників міст і команд для укладання договорів про проведення ігрових турів та фестивалів команд КВН України.

Офіційні листи-запрошення на фестиваль будуть відправлені обласним та міським управлінням (відділам, комітетам) молоді, управлінням освіти, на ім’я ректорів вищих навчальних закладів, голів профспілки великих промислових підприємств та на відповідні електронні адреси.

Якщо команді потрібно персональне офіційне запрошення, положення, договір, слід надіслати на електронну адресу aku@ukr.net запит, де вказати назву команди, навчальний заклад (підприємство), контактні телефони, поштову адресу та факс, посаду, прізвище, ім’я, по-батькові особи, на чиє ім’я написати запрошення.

Зразки Положення, анкети, реєстраційної картки-заяви, листа-запрошення та договору знаходяться у розділі «Документи» сайту.

Заїзд, реєстрація та розміщення команд 21 вересня з 9.00 до 19.00 години.
Збори учасників команд 21 вересня о 20.00 годині.
Від’їзд учасників – 25 вересня.


✔ На замітку! У разі необхідності (або за бажанням), команди можуть заїжджати (від’їжджати) на 1-2 дні раніше (пізніше) за попереднім погодженням з дирекцією АКУ. Вартість проживання при цьому не змінюватиметься. Пільги на додаткові дні проживання не розповсюджуються.

✔ На замітку! Особи, які не є учасниками команд (гості, вболівальники, спонсори тощо) для перебування на фестивалі можуть зареєструватися в оргкомітеті (отримати акредитаційний бедж), що дасть їм можливість поселитися і харчуватися за пільговими розцінками на рівні з учасниками фестивалю.


Додаткова інформація та інформація про можливі зміни на сайті Асоціація "КВН України" та на сторінці АКУ у Фейсбук..

Контактні телефони та е-mail:
+38 067 2309911, +38 063 0181810 aku@ukr.net – Володимир Іванович Виговський (виконавчий директор) – питання оформлення документів (листи-запрошення, договори, акти виконаних робіт, прибуткові ордери тощо), адміністративні та фінансові питання;
+38 067 4700646, urban.igor@gmail.com – Ігор Анатолійович Урбанський (головний редактор) – питання редагування, регламенту виступів команд, формування складів ігор фестивалю.

Дирекція АКУ
admin вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Запрошення на XXІІ Всеукраїнський фестиваль КВН «Країна Веселого Народу» admin Новости 0 08.08.2015 08:58
Всеукраїнський студентський фестиваль КВН admin Новости 0 10.11.2012 22:24
Увага! 3-тій Всеукраїнський фестиваль прикольного відео "КВНика-2010". admin Новости 0 24.09.2010 09:03
6-8 грудня у Черкасах пройшов Всеукраїнський семінар. admin Архив новостей 0 16.12.2005 14:00
Всеукраїнський семінар організаторів КВН. admin Архив новостей 0 20.11.2005 14:00Transcarpathian Banner Network