Асоціація

Асоціація "КВН України" Форум (http://kvn.org.ua/forum/)
-   Новости (http://kvn.org.ua/forum/novosti/)
-   -   КВН знову їде у Затоку! (http://kvn.org.ua/forum/novosti/7188-kvn-znovu-yide-u-zatoku.html)

admin 17.08.2017 15:27

КВН знову їде у Затоку!
 
Друзі! Традиційні Фестивалі «Країна Веселого Народу» та «Жарт-Птиця» відбудуться з 13 по 17 вересня 2017 року у смт Затока Одеської області на базі відпочику «ЗАЛИВ» (Лиманський курортний район, бульвар Золотий берег, 83).

Заїзд – 13 вересня (при бажанні та/або необхідності – 12 вересня, у цей день заїжджатиме оргкомітет фестивалів).

Фінансові умови участі у фестивалях:
• проживання у 3-4-місному номері (всі зручності крім душу) – 160,00 грн. на 1 особу за 1 добу (душові кабіни розміщені в радіусі 50 м від місць проживання з цілодобовою подачею холодної та гарячої води);
• проживання у 2-3-місному номері (всі зручності) – 230,00 грн. на 1 особу за 1 добу (кількість номерів обмежена і призначена для членів оргкомітету, гостей та керівників команд. Поселення у такі номери здійснюватиметься за погодженням з оргкомітетом);
• дворазове харчування – 90,00 грн. на 1 особу в день;
• внесок за участь команди у фестивалі – 1000,00 грн.

Увага!
1. Оплату за проживання та харчування потрібно здійснювати на розрахунковий рахунок фізичної особи-підприємця Будна Лілія Петрівна, яка надає послуги проживання та харчування на базі відпочику «Залив».
2. Форма оплати довільна: безготівкова (по перерахунку) або готівкова (бажано!). ФОП Будна Л.П. надає усі необхідні звітні документи.
3. Оплату внеску потрібно здійснювати на р/р Асоціації "КВН України" безготівково (по перерахунку) або готівкою (бажано!).
4. Усі оплати потрібно здійснювати на підставі офіційних листів Асоціації "КВН України", зразки яких будуть розміщені на сайті Асоціація "КВН України" та на нашій сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/403288953043522/. Персональні листи можна запросити через ФБ або e-mail: aku@ukr.net.

Слідкуйте за подальшою інформацією на нашій сторінці та на сайті Асоціація "КВН України". Ми ознайомимо вас із умовами бази відпочику «Залив», ходом підготовки фестивалів ті іншими новинами.

Реєстрація команд для участі у фестивалях - ТУТ

Просимо максимального поширення у соцмережах, серед команд та друзів.

Дирекція АКУ.

Часовой пояс GMT +2, время: 15:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot