Показать сообщение отдельно
15.05.2011, 20:55 # 6 ( permalink )
Anjey
Junior Member

Регистрация: 10.09.2009
Сообщений: 6
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Художественный топор
Ассоциация КВН Украины, мне кажется,слишком яркое название для такой лиги. Ужасные условия для команд. Мало того что команды выплачивают взносы,в лигу идут дополнительные деньги от спонсоров, выручка с билетов.......,и тут, командам даже не оформят проживание! Не говоря уже о хоть каком-либо питании. КВН должен нести радость и веселье, что собственно, и происходит, а некоторые видят в этом только финансовую выгоду $$$$$$$$$$$$$$$$$$.ДЕНЬГИ правят КВНом
Я не розумію чому Ви, шановний, приїхали на тур??? Причому вже третій, якщо мені не зраджує пам'ять. Ну не сподобалося Вам після першого туру-не їдьте на другий. Залиште відповідний комент (щось на зразок цього, який ви щойно залишили) і аріведерчі. Нічого ж не змінилось. Тоді це прийнаймні було б схоже на принципову позицію. Але Ви приїхали на другий, третій... І все в принципі влаштовувало. Тому повністю погоджуюсь з цитатою, яку придумав Віктор))). І хоча моя команда теж не потрапила до фіналу і досі перебуває у стані далекому від ейфорії, хочеться подякувати Переяславу за теплий прийом а Вам побажати навчитися програвати достойно.