Асоціація

Старый 21.08.2017, 16:04 # 1 ( permalink )
Administrator
Administrator

Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,232
По умолчанию «Країна Веселого Народу» запрошує!

Дорогі друзі!
Асоціація «КВН України» (АКУ) запрошує творчі колективи (команди КВН, театри гумору тощо) взяти участь у XXIV Всеукраїнському фестивалі «Країна Веселого Народу», який відбудеться з 13 по 17 вересня 2017 року на базі відпочинку „Залив” курорту Затока Одеської області.

Для участі у фестивалі необхідно:

1. До 11 вересня 2017 р. зареєструватися на сайті АКУ Асоціація "КВН України" , вказати офіційну назву, місто, навчальний заклад, кількість учасників, поштову адресу, е-mail і контактний телефон.

2. До 12 вересня 2017 р. перерахувати або у день заїзду (12 або 13 вересня) готівкою оплатити:
а) внесок учасників колективу (команди КВН, театру гумору тощо) у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. 00 коп. (р/р 26000055815271 в ПАТ КБ „Приватбанк”, МФО 311744, одержувач – Асоціація «КВН України», код 25777422, призначення платежу «Внесок учасників (вказати назву команди КВН, театру тощо)»);
б) витрати на проживання учасників із розрахунку 160 (сто шістдесят) грн. 00 коп. на 1 особу за 1 добу з урахуванням кількості діб проживання;
в) витрати на дворазове харчування (обід, вечеря) із розрахунку 90,00 (дев’яносто) грн. на 1 особу в день з урахуванням кількості днів харчування.

Увага! Оплату проживання та харчування здійснювати готівкою або перерахуванням коштів виключно (!) на р/р 26006011614992 в Укрсоцбанк, МФО 300023, одержувач – ФОП Будна Лілія Петрівна, код 2783615080, призначення платежу «За проживання та харчування учасників (вказати назву ко-манди КВН, театру тощо)»

Оплата вищезазначених витрат також можлива єдиним платежем (однією сумою) готівкою або пререрахуванням коштів на розрахунковий рахунок АКУ із призначення платежу „Безповоротна фінансова допомога”.
У день прибуття на фестиваль необхідно пред’явити в оргкомітет копію платіжного доручення про вищезазначені перерахування.

 У разі оплати витрат за рахунок бюджетних коштів, керівник команди повинен надати документи (договір, гарантійний лист) щодо гарантій оплати вищезазначених витрат протягом терміну або внести задаток.
Дирекція АКУ забезпечує надання всіх необхідних попередніх та звітних фінансових документів про вищезазначені виплати (персональний лист-запрошення, договір, квитанція прибуткового ордеру тощо) на вимогу уповноважених представників колективу.

3. Підготувати конкурсні завдання згідно Положення про фестиваль:
Весела візитка – до 5 хв.;
Імпровізаційний конкурс (завдання буде видано безпосередньо на фестивалі);
Смішне домашнє завдання – до 5 хв.
Попередження! У разі перевищення часового регламенту виступ команди буде призупинено!
5 запитань для участі у Чемпіонаті розминки.
Відеоролик на тему «Все буде добре» тривалістю до 3 хв. для участі у Відеоконкурсі (за бажанням).

У рамках фестивалю буде проведено Конкурс ведучих та Фотоконкурс «КВН-paparazzi». Умови конкурсів будуть розміщені на сайті.

Умови та порядок проведення фестивалю визначає оргкомітет, виходячи з кількості колективів, які братимуть у ньому участь.

Учасники повинні мати при собі паспорт (діти до 16 років – свідоцтво про народження).

Керівник колективу повинен пред’явити в оргкомітет список учасників, затверджений керівником установи та його електронний варіант, текст виступу у віддрукованому та електронному вигляді.

Колективу надається можливість безкоштовного розміщення рекламної продукції під час своєї гри. Інформація про спонсорів буде озвучена ведучим.

Офіційні листи-запрошення на фестиваль будуть відправлені обласним та міським управлінням (відділам, комітетам) молоді, управлінням освіти, на ім’я ректорів вищих навчальних закладів, голів профспілки великих промислових підприємств та на відповідні електронні адреси.

Якщо колективу потрібно персональне офіційне запрошення, положення, договір, слід надіслати на електронну адресу [email protected] запит, де вказати назву колективу, навчальний заклад (підприємство), контактні телефони, поштову адресу та факс, посаду, прізвище, ім’я, по-батькові особи, на чиє ім’я написати запрошення.

Зразки Положення, анкети, реєстраційної картки-заяви, листа-запрошення та договору знаходяться у розділі «Документи» сайту Асоціація "КВН України" .

Заїзд, реєстрація та розміщення учасників 12 з 14.00 до 19.00 години та 13 вересня з 9.00 до 19.00 години.
Збори учасників 13 вересня о 20.00 годині.
Від’їзд учасників – 17 вересня (можливий від’їзд 18 вересня за попередньої домовленості з керівництвом бази відпочинку „Залив”).

Додаткова інформація та інформація про можливі зміни на сайті Асоціація "КВН України" та на сторінці АКУ у Фейсбук.

Контактні телефони та е-mail:
+38 067 2309911, +38 063 0181810 [email protected] – Володимир Іванович Виговський (виконавчий директор) – питання оформлення документів (листи-запрошення, договори, акти виконаних робіт, прибуткові ордери тощо), адміністративні та фінансові питання;
+38 067 4700646, [email protected] – Ігор Анатолійович Урбанський (головний редактор) – питання редагування, регламенту виступів команд, формування складів ігор фестивалю.

Дирекція АКУ
admin вне форума
Ответить с цитированием
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Версия для печати Версия для печати
Отправить по электронной почте Отправить по электронной почте
Поиск в этой теме :

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.

Быстрый переходTranscarpathian Banner Network