Асоціація

Старый 06.08.2018, 17:59 # 1 ( permalink )
Administrator
Administrator

Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,232
По умолчанию «Країна Веселого Народу» запрошує!

Дорогі друзі!
Асоціація «КВН України» (АКУ) запрошує команди КВН взяти участь у XXV Всеукраїнському фестивалі «Країна Веселого Народу» , який відбудеться з 12 по 16 вересня 2018 року у селищі-курорті Затока Одеської області на базі відпочинку «Залив» (бульвар Золотий берег, 83, Залив ).

Для участі у Фестивалі необхідно:

1. До 7 вересня 2018 р. зареєструватися на сайті АКУ Асоціація "КВН України" , вказати офіційну назву команди, місто, навчальний заклад, кількість учасників, поштову адресу, е-mail і контактний телефон.

2. До 12 вересня 2018 р. перерахувати або у день заїзду (12 або 13 вересня) готівкою оплатити:
а) внесок учасників команди КВН у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. 00 коп. (р/р 26000055815271 в ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 311744, одержувач – Асоціація «КВН України», код 25777422, призначення платежу «Внесок учасників (вказати назву команди КВН)» );
б) витрати на проживання із розрахунку 220 (двісті двадцять) грн. 00 коп. на 1 особу за 1 добу з урахуванням кількості діб проживання;
в) витрати на дворазове харчування (обід, вечеря) із розрахунку 100,00 (сто) грн. на 1 особу в день з урахуванням кількості днів харчування.
Увага! Оплату проживання та харчування здійснювати готівкою або перерахуванням коштів виключно (!) на р/р 26000019489601 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, одержувач – ФОП Будна Лілія Петрівна, код 2783615080, призначення платежу «За проживання та харчування учасників (вказати назву команди КВН)» .
• Оплата вищезазначених витрат також можлива єдиним платежем (однією сумою) готівкою або перерахуванням коштів на розрахунковий рахунок АКУ із призначення платежу «Внесок учасників (вказати назву команди КВН)» або «Безповоротна фінансова допомога».
У день прибуття на Фестиваль необхідно оплатити витрати готівкою або пред’явити в оргкомітет копію платіжного доручення про вищезазначені перерахування.
• У разі оплати витрат за рахунок бюджетних коштів, керівник команди повинен надати документи (договір, гарантійний лист) щодо гарантій оплати вищезазначених витрат або внести задаток.
Дирекція АКУ забезпечує надання всіх необхідних попередніх та звітних фінансових документів про вищезазначені виплати (персональний лист-запрошення, договір, квитанція тощо) на вимогу уповноважених представників команди.

3. Підготувати конкурсні завдання :
Весела візитка – до 5 хв.;
Імпровізаційний конкурс (завдання буде видано безпосередньо на фестивалі);
Смішне домашнє завдання – до 5 хв.
5 запитань для участі у Чемпіонаті розминки .
Відеоролик на тему «Все буде добре» тривалістю до 3 хв. для участі у Відеоконкурсі (за бажанням).

У рамках фестивалю буде проведено Конкурс ведучих та Фотоконкурс «КВН-paparazzi» . Умови конкурсів будуть розміщені на сайті Асоціація "КВН України" та на сторінках Асоціація „КВН України” і Ассоциация „КВН Украины” у Facebook.

Умови та порядок проведення Фестивалю визначає оргкомітет, виходячи з кількості команд-учасниць.

Учасники повинні мати при собі паспорт (діти до 16 років – свідоцтво про народження). Керівник команди повинен пред’явити в оргкомітет список учасників, затверджений керівником установи та його електронний варіант, текст виступу у віддрукованому та електронному вигляді.

Команді надається можливість безкоштовного розміщення рекламної продукції під час своєї гри. Інформація про спонсорів буде озвучена ведучим.

Офіційні листи-запрошення на Фестиваль будуть відправлені обласним та міським управлінням (відділам, комітетам) молоді, управлінням освіти, на ім’я ректорів вищих навчальних закладів, голів профспілки великих промислових підприємств та на відповідні електронні адреси.

Якщо команді потрібно персональне офіційне запрошення, положення, договір, слід надіслати на електронну адресу [email protected] запит , де вказати назву команди, навчальний заклад (підприємство), контактні телефони, поштову адресу, посаду, прізвище, ім’я, по-батькові особи, на чиє ім’я написати запрошення.

Зразки Положення, анкети, реєстраційної картки-заяви, листа-запрошення та договору знаходяться у розділі «Документи» сайту Асоціація "КВН України" .

Заїзд, реєстрація та розміщення учасників Фестивалю – 11 вересня з 14.00 до 19.00 год. та 12 вересня з 9.00 до 19.00 год.
Збори всіх учасників Фестивалю – 12 вересня о 20.00 год.

Від’їзд учасників – 16 вересня до 12.00 год.

Додаткова інформація та інформація про можливі зміни – на сайті Асоціація "КВН України" та на сторінках Асоціація „КВН України” і Ассоциация „КВН Украины” у Facebook.

Контактні телефони та е-mail:
+38 067 2309911, +38 063 0181810 [email protected] – Володимир Іванович Виговський (виконавчий директор) – питання оформлення документів (листи-запрошення, договори, акти, квитанції тощо), адміністративні та фінансові питання;
+38 067 4700646, [email protected] – Ігор Анатолійович Урбанський (головний редактор) – питання редагування, регламенту виступів команд, формування складів ігор фестивалю.

Дирекція АКУ
admin вне форума
Ответить с цитированием
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Версия для печати Версия для печати
Отправить по электронной почте Отправить по электронной почте
Поиск в этой теме :

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.

Быстрый переход



Transcarpathian Banner Network