Асоціація
 

Старый 03.09.2014, 12:38   #1 (permalink)
Administrator
Administrator
 
Аватар для admin
 
Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,230
По умолчанию Запрошення на XXІ Фестиваль КВН України!

Дорогі друзі!
Асоціація «КВН України» (АКУ) запрошує команди КВН взяти участь у XXІ Фестивалі КВН України*, який відбудеться з 1 по 5 жовтня 2014 р. у селищі-курорті Затока Одеської області на базі готелю «Рута» (вул. Приморська, 114, http://ruta-zatoka.com/kontakty.html).
Фестиваль проводиться у відповідності до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства культури і туризму України та Міністерства освіти і науки України від 12.05.2009 № 1576/22/392 (Про затвердження положень про чемпіонати та фестивалі Клубу... | від 12.05.2009 № 1576/22/392).
* Назва фестивалю свідомо не зазначена і планується обрання нової. Щодо її визначення буде оголошено конкурс. Умови конкурсу очікуйте на сайті!

Для участі у фестивалі необхідно:
1. До 30 вересня 2014 р. зареєструвати команду на сайті АКУ Асоціація "КВН України", вказати офіційну назву, місто, навчальний заклад, кількість учасників, поштову адресу, е-mail і контактний телефон.
2. До 30 вересня 2014 р. перерахувати або у день заїзду (1 жовтня) готівкою оплатити:
а) внесок за участь команди у фестивалі у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. 00 коп.;
б) витрати на проживання у розмірі 320 (триста двадцять) грн. 00 коп. за кожного учасника команди із розрахунку по 80 (вісімдесят) грн. 00 коп. за 4 доби (з 1 по 5 жовтня);
в) витрати на дворазове харчування (обід, вечеря) у розмірі 195 (сто дев’яносто п’ять) грн. 00 коп. за кожного учасника команди із розрахунку по 65 (шістдесят п’ять) грн. 00 коп. за 3 дні (2, 3, 4 жовтня).
Перерахування можна здійснити одним платежем на р/р 26009230517200 в АТ «Укрсиббанк», МФО 351005, одержувач – Асоціація «КВН України», код 25777422 з призначенням «Організаційний внесок учасників команди КВН (вказати назву)». У день прибуття на фестиваль необхідно пред’явити в оргкомітет копію платіжного доручення про вищезазначене перерахування.
У разі оплати за рахунок бюджетних коштів, керівник команди повинен надати документи (договір, гарантійний лист) щодо гарантій оплати вищезазначених витрат протягом терміну, що не перевищує 10 днів, або внести задаток.
Дирекція АКУ надає всі необхідні попередні та звітні фінансові документи про вищезазначені виплати (персональний лист-запрошення, рахунок, договір, акт виконаних робіт, прибутковий ордер тощо) на вимогу офіційних представників команди.

 Увага! Для команд-учасниць, у разі попередньої оплати всіх витрат, передбачені пільги згідно додатку до Положення про фестиваль.

3. Підготувати конкурсні завдання згідно Положення про фестиваль:
Весела візитка – до 4 хв.;
Імпровізаційний конкурс (завдання буде видано безпосередньо на фестивалі);
Смішне домашнє завдання – до 4 хв.
Попередження! У разі перевищення часового регламенту виступ команди буде призупинено!
5 запитань для участі у Чемпіонаті розминки.
Відеоролик на довільну тематику тривалістю до 3 хв. для участі у Відеоконкурсі (за бажанням).
У рамках фестивалю буде проведено Конкурс ведучих та Фотоконкурс «КВН-paparazzi». Умови конкурсів будуть розміщені на сайті у вересні.
Умови готелю та його території дають можливість проведення спортивних турнірів у рамках фестивалю (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, шахи тощо). Їх організацію та проведення можуть взяти на себе ініціативні групи з учасників команд.
Умови та порядок проведення фестивалю визначає оргкомітет, виходячи з кількості команд, які братимуть у ньому участь.
Учасники команди повинні мати при собі паспорт (діти до 16 років – свідоцтво про народження), медичні довідки про щеплення проти дифтерії та епідоточення (вимога готелю «Рута»).
Команда повинна пред’явити в оргкомітет список учасників, затверджений керівником установи та його електронний варіант, текст виступу у віддрукованому та електронному вигляді, три професійні різнопланові фотографії команди (бажано в електронному форматі) для подальшого розміщення у «КВН-газеті», на сайті тощо.
Команді надається можливість безкоштовного розміщення рекламної продукції під час своєї гри. Інформація про спонсорів команди буде озвучена ведучим та, при відповідних домовленостях, розміщена у «КВН-газеті» і на сайті Асоціація "КВН України".
Запрошуємо представників міст і команд для укладання договорів про проведення ігрових турів чемпіонату та фестивалів команд КВН України.
Офіційні листи-запрошення на фестиваль будуть відправлені до обласним та міськім управлінням (відділам, комітетам) молоді, управлінням освіти, на ім’я ректорів вищих навчальних закладів, голів профспілки великих промислових підприємств та на відповідні електронні адреси.
Якщо команді потрібно персональне офіційне запрошення (положення, рахунок, договір), слід надіслати на електронну адресу aku@ukr.net запит, де вказати назву команди, навчальний заклад (підприємство), контактні телефони, поштову адресу та факс, посаду, прізвище, ім’я, по-батькові особи, на чиє ім’я написати запрошення.
Зразки Положення, анкети, реєстраційної картки-заяви, листа-запрошення та договору знаходяться у розділі «Документи» сайту.

Заїзд, реєстрація та розміщення команд 1 жовтня з 9.00 до 19.00 години.
Збори учасників команд 1 жовтня о 20.00 годині.

Від’їзд учасників – 5 жовтня.

Особи, які не є учасниками команд (гості, вболівальники, спонсори тощо), для перебування на фестивалі можуть зареєструватися в оргкомітеті (отримати акредитаційний бедж), що дасть їм можливість поселитися і харчуватися на рівні з учасниками фестивалю.

 Порада! Проїзд від залізничного вокзалу м. Одеса до Затоки (ст. Бугаз) приміським електропоїздом «Одеса - Білгород-Дністровський» (розклад на Приміські поїзди -=Одеська залізниця=- офіційний сайт) або маршрутними таксі «Одеса - Білгород-Дністровський».

Додаткова інформація та інформація про можливі зміни на сайті Асоціація "КВН України".

Контактні телефони та е-mail:
+38 067 2309911, aku@ukr.netВолодимир Іванович Виговський (виконавчий директор) – питання оформлення документів (листи-запрошення, договори, акти виконаних робіт, прибуткові ордери тощо), адміністративні та фінансові питання;
+38 067 4700646, urban.igor@gmail.com – Ігор Анатолійович Урбанський (головний редактор) – питання редагування, регламенту виступів команд, формування складів ігор фестивалю.

Дирекція АКУ.
admin вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Запрошення на фестиваль КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ-2016»! admin Новости 0 31.08.2016 14:43
Запрошення на XXІІІ Всеукраїнський фестиваль КВН «Країна Веселого Народу»! admin Новости 0 31.08.2016 14:30
Запрошення на XXІІ Всеукраїнський фестиваль КВН «Країна Веселого Народу» admin Новости 0 08.08.2015 08:58
Запрошення на фестиваль КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ-2015» admin Новости 0 07.08.2015 11:52
Запрошення на фестиваль КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ-2014»! admin Новости 0 31.08.2014 20:47Transcarpathian Banner Network