Асоціація
 

Старый 11.12.2005, 14:00   #1 (permalink)
Administrator
Administrator
 
Аватар для admin
 
Регистрация: 07.08.2006
Сообщений: 2,231
По умолчанию Кубок ректора КНУ ім. Тараса Шевченка.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><SPAN lang=UK style="mso-ansi-language: UK">8 грудня завершилися чвертьфінали Кубка ректора Київського національного університету імені*Тараса Шевченка. Привабливість турніру в тому, що в ньому грають три команди члени АКУ.
** Перша гра відбулася 30 листопада. В ній грали "Схід-Захід" (філологи), "З перцем" (економісти), "Основний* інстинкт" (соціологи та психологи)*і* "Безмежний потенціал гумору" (фізики). Одна з проблем даного «внутряка» - протягування команд, підготовкою яких займаються члени журі , або надто сильний тиск з боку адміністрації*університету. Так в перш й грі*в візитці* "Основний* інстинкт" отримав 5.0 ні за що. Другими були філологи (реально найкраща команда на візитці), третіми економісти, а "Безмежний потенціал гумору" залишився нереалізованим.
** На розминці* "Схід-Захід" показали, що*їм все одно, кого збираються тягнути, бо вони сильніші. В результат*філологи перші, економісти друг, «соцпсихи»*і фізики далеко позаду.
** Те, що витворили філологи на музичній «домашці»*не можна було виразити максимумом в 5 балів, але "Схід-Захід" перші, «соцпсихи» другі, економісти треті, фізики четверті .
*Такий розподіл місць залишився*і в загальному заліку:
"Схід-Захід" - 13.8
"Основний* інстинкт" - 11.8
"З перцем" - 11.2
"БПГ" - 8.8
*Приємно, що гумор переміг надмірну «мазу».
** Друга гра була 2 грудня, в ній зустрічалися "Універсанти" (військові), "Геолог" (геологи), "Хімічна атака" (хіміки), "Планета" (географи)*і "Ефект присутності" (мехмат). Тут «мазаними» були геологи, які*й отримали максимум за візитку, хіміки*і*військові* стали другими, оновлений склад "Планети" четвертими, а «мехмат» показав, що*їх ефект присутності*на ці й грі*в безмежному потенціалі*гумору.
** На розминці* рівних хімікам не було. Вони*і*виграли. Непоганими були географи (за них з грали*їхні*старі*«зірки»). А місця в розминці*такі*ж, як у візитці, тільки "Хімічна атака" з "Геологом" помінялися місцями.
** На МДЗ хіміки, до складу*яких входило всього троє*хлопців, дорвали зал*і довели журі, що жарти «вмазаним» командам можна понаписувати, але грати*їх не навчиш. Місця розподілилися як на розминці. Таким же був загальний результат:
"Хімічна атака" - 13.6
"Універсанти" - 11.6
"Геолог" - 11.6
"Планета" - 11.2
"Ефект присутності" - 8.8
** Радіємо за хіміків, які*три сезони поспіль не могли вийти з групи. В них навіть «внутрякова»<SPAN style="mso-spacerun: yes">* </SPAN>пісня була про ветеран в чвертьфіналів.
** Третю гру двічі* переносили, але вона таки відбулася 8 грудня. В ній зустрічалися діючі* члени АКУ "АКУли пера" (журналісти),*"5.50" (кібернетики).* Їхніми суперниками були "Ребята с нашего двора" (фінансово-правовий коледж), "Ескімо" (міжнародники)** "Генофонд" (біологи). Цю групу виправдано вважали найсильнішою, всі* команди приблизно рівні, щоправда в "Ескімо"*і "Генофонду" були дуже оновлені* склади. Але тут вмішався додатковий фактор: "Ребята с нашего двора" показали 1001 жарт подарований* їм «КПІшниками», які*сиділи в журі. Отже, коледж отримав максимум на візитці і*«домашці», а*єдиний конкурс, розминка, який міг показати* їхню справжню силу, вони*програли в чисту, але поділили друге місце з "5.50" по балах. Тому, будемо говорити про* інші* команди.
** Візитку виграли "АКУли пера" з жахливим балом 3.8 (привіт журі), третіми були "Ескімо", четвертими - "5.50" з рейтингом 3.0, а останні* біологи.
** Розминку безапеляційно виграли журналісти, другими були "5.50", останніми біологи і* міжнародники.</SPAN></P><SPAN lang=UK style="mso-ansi-language: UK"> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt" align=left>
**У «домашці»*"5.50" показали сценарій з Черкас, який вони трохи відредагували і порвали зал. У журналістів сценарій теж був з першого туру Кубка України. Вони добре зайшли в Черкасах, а вдома щось не вийшло. Отже, виграли "5.50", далі*"АКУли пера", а останні* знову "Генофонд"*і "Ескімо."
** Загальний залік:
"Ребята с нашего двора" - 13.2
"АКУли пера" - 12
"5.50" - 11
"Ескімо" - 10
"Генофонд" – 9<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o></o></SPAN></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><SPAN lang=UK style="mso-ansi-language: UK"><o>*</o></SPAN><SPAN lang=UK style="mso-ansi-language: UK">Олександр Мельник.<o></o></SPAN></P>
admin вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
ІІІ відкритий Чемпіонат КВН на Кубок ректора Кременчуцького державно гополітехнічного університету admin Архив новостей 0 21.03.2006 14:00
КВН в КНУ імені Т. Шевченка. admin Архив новостей 0 24.02.2006 14:00
КВН в Кременчуге на приз ректора КГПУ профессора М.В. Загирняка. admin Архив новостей 0 02.03.2005 14:00Transcarpathian Banner Network